Digitálna vrecková váha 500g

TOP 17 v kategórii Stojany na nože

Digitálna vrecková váha 500g

Digitálna vrecková mini váha Potrebujete si odvážiť bylinky, jedlo alebo čokoľvek iné? Vyskúšajte digitálnu mini váhu, ktorý sa Vám zmestí aj do vrecka. Technické...
Doporučená ponuka Zdravynakup.sk

Na sklade • 1 variant2,9 €95 % • 5 660 recenziíĎalšie informácie

Produkt nemá žiadne parametre.

• funkčnosť a presnosť
    • škaredý dizajn a lacný umelohmotný materiál, ktorý ale na funkčnosť nemá vplyv, takže za tú cenu je to viac než v pohode. Čiže ak si drogový díler, tak neodporúčam, lebo budeš vyzerať ako chudák, ale ak si chceš len vážiť čaj v kruhu blízkych a nechceš vyhodiť 20 eur za váhu, lebo ich chceš minúť na dobrý čaj, tak choď do toho.

Chcela som čo najlacnejšiu váhu nízkej cenovej kategórie a presne to som aj dostala. Prekvapilo ma, že vyzerá ako hračkárska, gombíky sú veľké a umelohmotné, "telo" tiež z lacnej umelej hmoty. Ako som to otvorila, neverila som, že bude fungovať, vyzerá trochu ako atrapa :D Ale funguje perfektne! Aj som jej váženie porovnávala s oveľa drahšou vreckovou váhou a je presná, všetko super. Uvidíme ako dlho vydrží, ale teda funkčnosť zatiaľ výborná.

• Splnila očakávania
    • Jednoduchá obsluha

Produkt nemá žiadne parametre.

Digitálna vrecková mini váha

Technické špecifikácie:

Prenosná váha, ktorú môžete nosiť aj vo vrecku

V rozpätí hmotnosti 0,1 - 500 gramov

Presnosť váženia 0,1 gramu

• Jednotky: g, oz, gn, ct hmotnosti
  • Celkové rozmery: 12 x 6,2 x 2 cm
  • Funkcia: vlastná hmotnosť

Funkcia tary (tj. Schopnosť odpočítať hmotnosť obalu vážením)

Automatická kalibrácia

Automatické vypnutie po 30 sekundách transparentný

LCD displej

• Displej rozmery: 35 x 14 [mm] podsvietený displej (modré podsvietenie)
  • Napájanie: 2 x AAA batérie

Obsah balenia: 1 x digitálna mini vrecková váha + batérie